Dekorasyon

Ikea Bahçe Süsleri Ve Bahçe Mobilyaları 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Eviniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü mobilyayı ayağınıza kadar getiren İKEA, bahçe süsleri ve bahçe mobilyaları konusunda da kendini her geçen yıl geliştirerek en yeni ve en güzel modellerini 2017 yılında müşterilerine sunmuştur. El aletleri, aksesuar, oturma grupları, makineler, bitkiler, çiçekler, mangallar, dış mekân ürünleri, sulama sistemleri ve bahçe salıncakları gibi ürünlerin en yeni modellerini sunan İKEA, bu ürünlerden montajı yapılması gerekenleri bizzat kendi elemanları ile montajını yapmaktadır.

Özellikle yaz aylarında daha çok kullanılan bahçeler oturmak, yemek yemek, piknik yapmak, çay saati ve mangal organizasyonları için kullanılmaktadır. Bu anlamda bahçe mobilyaları kategorisinde kullanışlı ve şık ürünler yer almaktadır. Farklı sayılarda sandalyeli ve sehpalı masa modelleri bu kategoride en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Bu masa setleri içinde katlanan modeller de mevcuttur. Bu sayede istenildiği anda masa ve sandalyeler katlanıp kaldırılabilir. Özellikle yağmurlu havalarda bu özellik eşyaların ıslanmaması için önemlidir. Hem ahşap hem de plastik ürünlerin yer aldığı bu kategoride bak, şezlong, şemsiye, hamak, tabure vb. ürünler yer almaktadır.

Bahçe düzenleme ürünleri arasında dekoratif olan seramik saksılar, havuz süsleri, bahçe süsleri ve figürlü saksılar yer almaktadır. Bahçe aksesuarlarına ek olarak çocuklarında bahçe de vakit geçirebilmesi için kaydırak, salıncak, çocuk sandalyesi, basket potası ve eğitici oyunlar yer almaktadır. El aletleri bölümünde ise çiçek ve bitki ekilebilmesi için gerekli aletler yer almaktadır. Kürek, makas, çapa, bitki bağlama ve balta gibi ürünler bu aletlerin arasındadır. İKEA tarafından satılan ürünlerin genelinde fiyatlar uygundur ve kredi kartı gibi ödeme seçenekleri mevcuttur. Satılan bu ürünlerden bazılarının özellikleri aşağıda anlatılmıştır.

Dış Mekân Mobilyaları

Sandalye

Falholmen sandalyeler bu kategoride yer alır. Üst üste konulabilen özelliğe sahip olan ve bu özelliği ile kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamayan kullanışlı bir üründür. İstenildiği şekilde sandalye minderi eklenerek daha şık bir hale getirilebilir.

Sandalye Minderi

Sandalye minderi satışı da yapılan İKEA’da minderlere yerleştirilen bağcıklar minderin sabit durmasını sağlamaktadır.

Kanepe

Kanepe kombinasyonlu HALLÖ ile bahçede rahat bir şekilde oturma ve keyif yapma imkânı sağlanmaktadır. Kanepede yer alan minderlerin her iki tarafı da kullanılabilmektedir. Bu sayede uzun süreli kullanım imkânı sunulur.

ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon  ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon

ikea bahçe mobilyaları, ikea bahçe süsleri,ikea bahçe önerileri,ikea bahçe dekorasyon

Bir önceki yazımız olan Bahçe Dekorasyonu Örnekleri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.