Reklam

Zevklidekorasyon.com her geçen gün özgün ve kaliteli içeriği ile büyüyen bir dekorasyon sitesidir.

Sponsorluk ve Reklam rezervasyonu hakkında detaylı bilgi için aşağıda yer alan iletişim adresini kullanabilirsiniz.
E-posta: zevklidekorasyon@gmail.com

Advertorial nedir?

Advertorial reklamlarda, reklamı doğrudan sunmak yerine hedef kitlenin içerikle dikkati çekilir ve içeriğin sonuç bölümünde de asıl vurgulanmak istenen reklam vurgulanır. Bu sayede hedef kullanıcılar hem içerikten faydalanmış olur hem de reklam gösterim amacını yerine getirmiş kabul edilir. Advertorial reklamın kaliteli biçimde hazırlanması da reklamdan elde edilecek geri dönüşüm oranının maksimize edilmesi açısından önemlidir.

Sitemizde Advertorial;

Oluşturulan sayfa tamamen kalıcıdır. Zevklidekorasyon.com yayın hayatı devam ettiği sürece sayfa erişilebilir olur.Yani Reklamlarınız kalıcıdır…

Seo Etkisi : Oluşturmuş olduğumuz sayfaya gerekli optimizasyonlar (Seo) yapılır.Bu işlem arama motorlarında üst sıralara çıkmak için çok etkilidir.

Paylaşılabilirlik:  Advertorial yazısı, aynı haber/yazı sayfaları gibi oluşturulur. Kendine ait bir link (bağlantı) adresi bulunduğu için reklam veren tarafından kolayca paylaşılabilir.

Facebook paylaşımı: Yayına giren advertorial tanıtım yazısı, Zevklidekorasyon.com facebook sayfasında paylaşılır.

Banner Reklamlar

Banner reklamların yerleşimi ve tarife konusunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Vermek İstiyorsanız;

Bize telefon veya e-posta aracılığıyla hangi reklam paketi için rezervasyon yapmak istediğinizi ve gösterilmesini istediğiniz banner veya bilgiyi bildiriniz.Tarafımızdan en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılacak ve satış detayları ile ödeme konusunda bilgilendirileceksiniz.