Kategori

Genç Odası

Kategori

Bebeklikten itibaren büyük bir heves içerisinde çocuğunuza hazırladığınız odanın artık değişme vakti gelmiş ise o zaman modern genç odası modelleri 2020 yılı için yeni sezon adına birbirinden değişik seçenekler altında sizleri bekliyor. Genç döneme geçiş yapan çocuğunuz için artık daha modern, çocuksu bir görünümden uzaklaştırılmış bir oda hazırlanması, onun gelişimi adına da büyük önem taşır. O yüzden birçok değişik modeller arasından çocuğunuz tarzına ve zevkine göre bir seçim yapabilirsiniz. En ideal genç odaları içerisinden onun karakterine uygun ve geniş bir kullanım fonksiyonu olan yeni nesil bir genç odası almanız mümkündür. Bu sayede çocuğunuzun kendi kişisel isteklerini yerine getirerek onu mutlu ederken, aynı zamanda eviniz içerisinde yeni bir dekorasyon da yapmış olursunuz.

Genç odası eşya çeşitleri

Yeni nesil modern 2020 genç odası çeşitleri arasında farklı fonksiyonları olan çalışma masası, yatak, dolap modelleri ve kitaplıklar gibi daha birçok değişik alınması gereken eşya çeşitleri için kişisel tercih ve beğenilere göre bir seçim yapılabilir. Birçok değişik ve özel tasarımlar eşliğinde yeni sezon modern eşyalar arasında erkek ya da kızlar adına güzel bir görünüm yakalanabilir. Oldukça zengin bir çeşit bu yıl modern genç odası kapsamında sunulmuş durumdadır. Üstelik bunlar arasında perde ya da halı çeşitleri de yine geniş bir seçenek bünyesinde verilmektedir. Ranzalı genç odaları ya da ikili genç oda takımları, yeni sezon modeller arasında oldukça fazla bir seçenek bünyesinde seçim yapmak adına tercih edilebilir.

Yeni trend genç odaları

Bu yıl erkekler için genç oda takımları renk olarak siyah ve mavi daha çok ön plana çıkmaktadır. Genç kızlar için ise her yıl olduğu gibi bu sene de pembe başta olmak üzere, beyaz ve mor ile turuncu renkler dikkat çekmektedir. Bazalı ve farklı desen modellerinin dolap ile yataklara dizayn edildiği modern genç odaları bu sezon içerisinde büyük bir ilgi toplamaktadır. Ayrıca beyaz ile mavi ya da turuncu ile beyaz ve siyah ile beyaz, son olarak da pembe ve beyazın bir araya getirildiği renk karması göze hoş gelen bir görünüm sağlamaktadır.

genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri genç odası takımları, genç odası modelleri, genç odası dekorasyonu, modern genç odası önerileri