Aksesuar

Dekoratif Ve Modern Tablolar 2023

Pinterest LinkedIn Tumblr

Orjinal Yağlı Boya Tablo

Dekorasyonda önemli bir ayrıntı olan tablolardan bahsetmek istiyorum. Kültür olarak çok fazla yaygınlaşmasa da birçok evde karşılaşmak mümkün. Birçok tablo türü vardır bunlardan bazıları, polyester tablo, kanvas tablo, yağlı boya tablo, kabartmalı tablo gibi. Yağlı boya tablolar sanatçıları tarafından çalışıldığı için genelde insanların gözünde çok pahalı gözükmektedir.

Ev ve ofislerimiz için çok fazla dekorasyon eylemine girmeyip bir kaç tablo ve aynalar ile şık görünüm elde edebiliriz. Orijinal tablolar genelde daha çok tercih edilmektedir. Kategori olarak ise soyut ve dekoratif konulu resimler talep görmektedir. Yağlı boya tablo fiyatları pahalı olarak düşünülse de bu tamamen sanatçının ismiyle alakalı bir durumdur.  Ve yüksek paralara satılan yağlı boya tabloların sanatçıları eskiye baktığımızda hayatını kaybettiğinde değer bulunmuştur komik ama gerçekçi bir durum.

Yağlı boya tablo pamuklu bir beze sanatçılar tarafından yapılmaktadır. Kullanılan bezin pamuklu olmasındaki neden boyayı emip uzun yıllar boyunca kalmasını sağlamaktadır. Dekorasyon için düşüneceğimiz yağlı boya tabloları uygun fiyatlarda bulmak mümkündür. Lakin çokta ucuza gitmek sağlık açısından pekiyi değildir. Çin gibi ülkelerde kanserojen madde içeren kötü boyalarla getirilen tablolar zarar vermektedir. Uyguna bulmak mümkün lakin dip fiyatta almamaya dikkat etmek gerekmektedir.

Yağlı boya tabloda pek fazla ressam ismine takılmayacak isek, evimde veya ofisimde güzel dursun mantığında bakıyorsak birçok model ve tarzda bulabiliriz. Duvar dekorasyonları için etkili ve uygun fiyatlarda olan bu ürün ile mekânlarınıza farklı bir hava katın…

Ev Manzaralı Yağlı Boya Tablo
Gemi Manzaralı Yağlı Boya Tablo
Camii Manzaralı Tablo
Ağaç Manzaralı Yağlı Boya Tablo

Bir önceki yazımız olan 2023 Yılı Aydınlatma Teknolojileri başlıklı makalemizde 2017 aydınlatma teknolojileri, aydınlatma ve aydınlatma araçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.