Mobilya Dekorasyon

2023 Oturma Odası Mobilya Modelleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Oturduğunuz yer daima önemlidir. Günlük yaşamınızın en çok geçtiği yer olan oturma odalarının şıklığı kadar rahatlığı ilk sırada geliyor. Ancak yeni tasarımlar iki arzuyu da alıcısına sunmaktadır. Şıklığının yanında rahat, konforlu olan oturma odaları yeni evleneceklerin rüyası olacak. Görselliği, zarafeti ve kullanışlı olması ile hayatınız kolaylaşacak. Oturma odası seçerken ağır renklerden uzak durmaya çalışın. Daha ferah, terapi tarzında renkler her zaman ideal olanıdır. Leylak, buz mavisi, sarı, krem gibi renkler oturma odası için idealdir. 2023 oturma odası mobilya modelleri arasında her tarz renkte mobilya bulmanız çok kolaydır. Berjer, ikili ve üçlü tasarımı ile de tercih edebilir ya da berjer olmadan iki tane üçlü de seçebilirsiniz. Tamamen tercih ve kullanıma bağlıdır.

2023 oturma odası mobilya modelleri arasında en çok dikkat çeken her birinin farklı renk olmasıdır. Berjer maviyken, ikili koltuk pembe, üçlü mor olabiliyor ya da yastıkları çiçekli yapılıyor. Kahverengi mobilyalardan kurtulacak ve oturduğunuz mekânın kasvetinden sıyrılacaksınız. Yeni nesil mobilyalar daha havadar, daha sakin ve dingin renkte yapılıyor. Onun için oturma odaları oldukça renklidir. Fakat seçim yaparken mekânınız geniş değilse berjerlerden vazgeçebilirsiniz. Çünkü berjerlerin yer kaplamaktan fazla özelliği yoktur. Tekli koltuklar genellikle görselliğe zenginlik katar. Bunun içinde mekânınızın uygun genişlikte olması şarttır. Berjer olmadan da yastıkların desenli olmasını seçerek estetik elde etmeniz mümkündür.

2023 oturma odası mobilya modelleri ile evinizin havasını hareketli bir hale getirin. Sarı ve krem kombini ile canlı bir ortam elde edebilirsiniz. Çizgili yastıklar sayesinde de daha da hareketli bir konuma getirmek mümkündür. Kısacası oturma odası mobilyaları oldukça şık tasarımlarla ortamı renklendiriyor. Seçim yaparken altı kutu tarzı olanları da tercih edebilirsiniz. Eğer fazla eşyalarınızı bir yere yerleştirmekten hoşlanıyorsanız mobilyaların altını baza kutu olarak seçin. Hayatınız hem konforlu, hem şık, hem de kolay bir hale gelsin. L grubu seçerek ortamı genişletmeniz de mümkündür. Çünkü “L” koltukların ortalığı toparlayan ve fazla yer kaplamayan bir tasarımı var. Yepyeni tasarımlarla evinize konfor katın.

2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı 2018 oturma odası mobilya modelleri, oturma odası dekorasyonu, oturma odası dizaynı

Bir önceki yazımız olan Mobilya Dekorasyon Fikirleri 2023 başlıklı makalemizde mobilya dekor ve mobilya dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.