Banyo Dekorasyon

Banyoların Zarif Tacı: Banyo Dolapları

Pinterest LinkedIn Tumblr

Banyoda dolap bulunmasının sağladığı avantajları, banyosunda dolap bulunmayanlar daha iyi anlar. Banyo dolapları toparlayıcıdır, açık kapatıcıdır.

Banyoların Zarif Tacı: Banyo Dolapları

Banyolar ortak kullanım alanları olduğu için, evinize yatılı ya da günübirlik misafir bile gelse sizinle ortak olan banyoyu kullanır.

banyo dolapları 2017

Bu sebeple banyonuzun sürekil derli toplu ve hijyenik olması gerekmektedir. Misafiriniz evinize geleceği zaman, apar topar kirli çamaşırları bir yere, banyoda bulunan eşyaları başka bir yere doluşturmanızı engelleyecek ergonomik dolaplar ile işleriniz hem kolaylaşacak, hem de banyonuz şık bir görümünün yanında derli toplu olacaktır.

banyo-dolabi

Ergonomik ve Şık Tasarımlar

Banyolarınıza dolap seçerken kişisel zevkinizin yanı sıra, banyonuzun yapısını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Banyonuz eğer küçük ise yerden tasarruf ettirebilecek ergonomik modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.

banyo-dolabi

Küçük banyoya sahip olanları tercih ettiği hem ergonomik hem de şık bir görünüm sağlayacak modellerden biridir çamaşır sepetli banyo dolabı.

banyo dolabı

Banyonuzda bulunması gereken dolap ve çamaşır sepetini ayrı ayrı bulundurmanız halinde kaybedeceğiniz alanın size neredeyse yarısını kaybettirerek yani yarı yarıya alandan kazanç sağlayan modellerden biridir çamaşır sepetli dolaplar.

banyo-dolabi

Hem Şıklık Hem de Kullanım Arayanlara…

Banyolarda tercih edilen dolapların arasında en kullanışlı olanlarındandır plastik banyo dolabı. Plastiğin tercih edilmesinde en büyük etkenlerden biri de suya dayanıklı olmasıdır.

banyo-dolabi

Suya dayanıklılığından dolayı birçok banyoyu süsleyen plastik dolap modeline karar verdiğiniz takdirde, onu tamamlayacak detaylardan biri olan banyo raflarını da dolabınız ile bir bütünlük yaratacak şekilde konumlandırmanızda fayda vardır.

banyo dolabı

Çünkü birbirinden bağımsız gibi görünen ve farklı detaylar gibi olsa da aslında hem dolap hem de raf banyonuzun ayrılmaz ikilisi olacaktır.

banyo dolapları

Hem renk, hem konum hem de zerafet bakımından aynı nitelikteki ürünleri tercih etmeniz, banyonuzun şıklığını ve zerafetini tamamlayacak ufak dokunuşlar olacaktır.

Banyo Dolapları dekorasyon

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Önerileri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.