Mobilya Dekorasyon

2023 Bellona Revita Salon Takımı

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ev dekorasyonu hakkında sizler için en güncel konuları sunmaya çalışmaktayız.Bugün sizler için ele aldığımız konu Bellona Revita Salon Takımı.

Evinizi en güzel şekilde dekore etmek istiyorsanız, ilk olarak mobilyanızı satın almanız gerekir. Çünkü ev dekorasyonunda ilk kural mobilya almak ve odayı almış olduğunuz mobilyalara göre düzenlemektir. Ancak almış olduğunuz mobilyanın özellikleri de önemlidir.

2023 Yılında bellonaya dair revita salon takımı, oldukça şık ve lüks bir tasarıma sahip. Avangarde mobilya sevenler için tasarlanmıştır.Bu modelin baza kısmında ürüne zengin bir görsellik kazandıran boyalı ahşap klapa kullanılmıştır.Ayrıca ünitelerde kullanılan klapalarda ve ayaklarda altın varak renginde ince hatlı boya uygulaması yapılmış, gösterişli bir hava kazandırılmıştır.

Bellonanın bu sene çıkarmış olduğu salon takımı oldukça iddalı, salon dekorasyonunda yine bir numaradır.

Avangarde tarzını yansıtan Revita Salon Takımları, salonlarınızda estetik ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyenler için tasarlandı.Takımda kullanılan altın varak uygulama ile zengin bir görünüm arz ederken, takım aynı zamanda lükens ayakları ile de şık bir görünüme kavuşturulmuş.

Bellona salon takımı 2017, bellona revita salon takımı Bellona salon takımı 2017, bellona revita salon takımı Bellona salon takımı 2017, bellona revita salon takımı

Mobilya seçerken nelere dikkat edilmelidir;

 • Mobilya almadan önce tercihlerinizi iyi belirlemeniz gerekir.
 • Odanızın ölçülerini alarak, bu boyutlarda mobilya satın almalısınız.
 • Mobilyaların daha kullanışlı olması için kaliteli ve kolay temizlenebilir olmasına önem vermelisiniz.
 • Modern ev dekorasyonu yaparken önem vermeniz gereken nokta mobilyanızın çevre dostu olarak üretilmiş olmasıdır. Bu sayede kendi sağlığınıza da önem vermiş olursunuz.
 • Mobilyaların kalabalık ortamlar yaratmaması için az sayıda modül olan çeşitleri alınmalıdır.
 • Kiralık bir evde oturuyorsanız, de montaj yapılabilecek mobilyalar tercih etmeniz gerekir. Bununla birlikte seçeceğiniz mobilyaların işlevsel olmasına önem vermelisiniz.
 • Sürekli kullanacağınız mobilyanın sağlam ve sık dokunmuş olması önemlidir.
 • Sağlıklı ve rahat mobilyalar satın almak istiyorsanız, oturumu rahat olan ve arkası çıkıntılı olmadan mobilyalar tercih etmeniz gerekir.
 • Mobilyalarınızın altlarının rahat temizlenebilmesi için yerden yüksekliğine önem vermeniz gerekir. Ayrıca temizlik sırasında kolaylıkla çekilebilmesi için ağır mobilya almamaya özen gösterin.
 • Mobilyanın iskeletinin hangi malzemeden yapıldığına önem verin ve sağlam olarak yapılmamış olmasına dikkat edin.
 • Çocuklarınız varsa ve mobilyalarınızı uzun süre kullanabilmek istiyorsanız, yanmaz ve leke tutmayan kumaşlardan üretilmiş olmasına dikkat edin.

Bir önceki yazımız olan Mobilya Dekorasyon Fikirleri 2023 başlıklı makalemizde mobilya dekor ve mobilya dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.