Mutfak Dekorasyon

Kelebek Mobilya Hazır Mutfak Modelleri 2023

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bu yılın kelebek mobilya hazır mutfak modelleri yine göz kamaştırıcı tasarımları bir araya getiriyor.

Açık mutfak modelleri ile amerikan mutfak modelleri için de kelebek koleksiyonlarında çeşitlilik mevcut. Ağaç kullanılan tasarımlarda ağaç desenlerinin direk olarak yer aldığı, damarlı çizgiler ile doğal bir hava verilen kelebek mobilya hazır mutfak modelleri en sevilen modellerden biri olarak bu yılın starı.

Kelebek mobilya hazır mutfak modelleri içerisinde ankastre olanlar ve ankastre ile uyumlu olanlar da vardır. Marka tasarımlarında, eskiden beri kullandığı kahverengi tonlarını hala kullanmaya devam ediyor. Modern zamanlara uyum sağlayan tasarımları ile marka çizgisini bozmadan hareket ediyor. Galerimizde de görebileceğiniz mutfak modellerini gördüğümüzde evet bunlar kelebek mobilyanın ürünleridir diyebileceğimiz bir çizgide ileliyor. Hazır mutfaklar çok uzun yıllardır ülkemizde kullanılan mutfak modelleridir. Ankastre olanlar gibi yeni değildir. Ankastre mutfaklar ise çok daha detaylı, içinde beyaz eşyaları da olan, bu beyaz eşyalara özel alanların tasarlandığı fiyat olarak daha yüksek mutfaklardır.

Hazır mutfak, genelde mutfak üreticileri tarafından sizin evinize gelerek yapılan özel keşif sonucu sizin mutfağınız için hazırlanan, içinde beyaz eşyası dışında tüm mutfak eşyaları bulunan mutfaklardır. Tabiki tabaklardan tencerelerden bahsetmiyoruz burada. Tüm mutfak mobilyalarından bahsediyoruz.

Model seçeneğinin çok olması birçok kişinin kararsızlık yaşamasına sebepte oluyor. Seçim yaparken renk öğelerine özellikle dikkat edin ve uyumlu olmayanları terci etmeyin. Kelebek mutfak yaptıran birçok kişi memnun olduğunun altını çiziyor.

Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Mutfak yapınızı bilin ve buna göre tercih yapın. Her tarzın sizin mutfağınıza uymayacağını bilin.

Duvar renklerine ve diğer aksesuarın renklerine göre seçim yapın.

Fiyat konusunda mağazadan mağaza değişiklik olacağını bilerek iyi araştırma yapın ve en uygun fiyatlı olan yerden alım yapın.

Son yıllarda daha hafif görünümlerin trend olduğunu unutmayın.

İndirim kampanyalarını takip edin aceleniz yok ise indirimden alacağınız zaman olacaktır. Bu marka yılda ortalama 3 defa indirim kampanyaları yapmaktadır.

Konsept olarak klasik ve modern görünümler diye iki farklı model seçeneğinin olduğunu unutmayın.

Klasik konsept seçimi yapacaksanız uzun yıllar değişiklik yapmayacak gibi hareket etmelisiniz. Modern mutfak seçimi yaparsanız belli bir süre sonra değişiklik gerekebilir.

Hemen karar vermemeye özen gösterin ve de iyi araştırma yapın. Araştırma sonucunda en iyi tercihi yapmanız daha kolay olacaktır.

Kelebek mutfak fiyatları ne kadar diyorsanız her mutfak göre değişmektedir. Yalnız ortalama bir fiyat verecek olursak ortalama 6000 TL ile 32000 TL arasında değişen rakamlara sahiptir.isteklerinize göre rakamlarda değişmeler olacaktır. Bundan dolayı da net sabit bir fiyat vermemiz doğru olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 18 Mutfak Dekorasyonu Fikirleri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.