Banyo Dekorasyon

Banyonuz için Havluluk Modelleri 2023

Pinterest LinkedIn Tumblr

Banyolarda en büyük sorunlar havluların nereye asılacağıdır.Çoğu zaman gözümüze fazlalık olarak takılır ve banyonun neresine bu havluları koyacağımızı bilemeyiz.Banyonuz için havluluk modelleri ile bu galerimizde çeşitli havluluk fikirler sunacak ve banyolarınızı daha şık bir hale getirmenize yardımcı olacağız.

Çeşitli banyonuz için havluluk alternatifleri;

  • Banyolarınızdaki havlu kalabalığından kurtulmak için küçük bir merdiven yapabilir ve bu merdiveni rengarenk boyayabilirsiniz. Havlularınızı da bu merdivenin içine katlayarak ya da yuvarlayarak koyabilirsiniz. Bu şekilde yerden tasarruf etmiş olursunuz.
  • Eski kasalarınız da havluluk için iyi bir alternatif olabilir. Bunları çeşitli renklerde boyayabilir ve yan yana ya da üst süte koyarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun dışında bu kasaları duvara da asabilir, üzerini boyadığınız kasaları havluluk olarak kullanabilirsiniz.
  • Son zamanların gözde tasarımlarından biri de bisiklet lavabolardır. Eski bisikletinizi banyo lavabonuzun altına koyabilir ve sepetinin içine el havlularınızı koyabilirsiniz.
  • Ağaçtan yapılmış olan eski eşya kutuları da işinize yarayabilir. Oldukça doğal bir görünüm sergileyen bu kutuları duvarlarınıza asarak, havlularınızı koyabilir ve elinizi altında olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Eğer hem banyolarınızı derli toplu göstermek istiyorsanız hem de tüm havlularınızı rahatlıkla koyabileceğiniz bir alternatif hayal ediyorsanız, içecek stantlarını deneyebilirsiniz. Bu stantlara tüm havlularınızı koyabilir ve harika bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Eğer kırık bir sandalyeniz varsa onun arkasını duvarınıza ters asabilir ve havlularınızı da buraya asabilirsiniz.
  • Hasır sepetleriniz varsa, bunları da ahşap bir renge boyayarak duvara asabilir ve içine havlularınızı koyabilirsiniz.

Şimdi banyonuz için havluluk modelleri hazırladığımız resim galerimize bakabilirsiniz.

banyonuz için havluluk modeleri-havluluk fikirleri banyo duvar havluluk-banyo havluluk banyo kapı arkası havluluk modelleri banyo havluluk-banyo duvar havluluk banyo ayaklı havluluk-banyo ayaklı havluluk modelleri banyo havluluk-banyo duvar havluluk banyo havluluk-banyo duvar havluluk banyo havluluk-ayaklı havluluk banyo havluluk-banyo duvar havluluk banyo havluluk-banyo duvar havluluk banyo havluluk-banyo duvar havluluk banyo havluluk-banyo duvar havluluk

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Önerileri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.