Kategori

Aksesuar

Kategori

Tüm günün yorgunluğundan, stresinden sadece duş alarak bile arınabilirsiniz. Dinlendiren ve kedinizi çok daha rahat hissetmenize yardımcı olan bir banyo deneyimi yaşamak için yapmanız gerekenlere bazı örnekler vereceğiz. Hemen başlayalım!

  • Banyonun Temiz Olduğundan Emin Olun!

Yapmanız gereken öncelikle banyonun temizliğinden emin olmaktır. Çünkü temizliğinden emin olmadığınız bir banyoda kendinizi rahat hissetmeniz de pek mümkün olmaz. Yeni temizlenmiş olsa bile birikebilecek tozları da dikkate alarak küveti ya da duş alanını temizlemenizde fayda var.

  • Rahatlatıcı Bir Atmosfer Yaratın!

Atacağınız ikinci adım ise banyoda sizi rahatlatacak bir atmosfer yaratmak olacak. Küveti doldurabilir ve kendinizi suyun dinlendiren atmosferine bırakabilirsiniz. Aroma kokuları kısa zamanda dinlendirici bir etkiye sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Ayrına sinüsleri açıyor ve dolayısıyla daha rahat nefes almanıza yardımcı oluyor. Banyonuzda mutlaka güzel kokular hakim olmalı! Enerji veren kokular yerine dinlendiren ve rahatlatan aroma kokularına yönelmeye özen gösterin.

  • Dinlendiren Bir Müzik Olmazsa Olmaz!

Müzik ruhun gıdasıdır ve ruhunuzu gıdasız bırakmamak için banyo sırasında rahatlatan, dinlendiren bir müzik açabilirsiniz. Banyo yaparken müziğin sesiyle kendinizi çok daha kısa zamanda dinlenmiş hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

  • Stresin Baş Düşmanı Mumlar!

Birkaç mum yakmanız da banyo keyfinizi ikiye katlamanızı sağlayabilir. Mum ışığı stresin en büyük düşmanlarından biridir. Özellikle gergin olduğunuz zamanlarda banyo yaparak rahatlamak istediğiniz her an banyonuzda mum yakma yöntemini siz de deneyin. O küçük mumların gücünü asla hafife almayın!

  • Bitki Çayına Ne Dersiniz?

Küvette günün yorgunluğundan kurtulurken nefis bir bitki çayı da size eşlik edebilir. Sevdiğiniz bir içeceği de tercih edebilirsiniz. Kendinizi şımartmanın en harika yolu bu!

Banyonuz Keyif Yapmanız İçin Uygun Değil Mi?

O halde banyonuzu yenileyin! Bu keyfi yaşamaktan kendinizi mahrum bırakmayın. Küçük değişiklikler bile banyonuzda yepyeni bir atmosfer yaratmanızı sağlayabilir. Bunun için banyo modelleri arasında keyifli bir keşfe çıkabilirsiniz. Hemen VitrA.com.tr adresine uğrayın ve huzur veren banyo modellerini inceleyin. Beğendiğiniz bir banyo modelini kendi banyonuza uyarlayabilirsiniz. Unutmayın; hayat küçük anlardan ibarettir ve bu küçük anlar arasında kendinizi şımartacağınız dakikalar en önemli olanlardır.