Bahçe Dekorasyon

Bahçeniz İçin Salıncak Modelleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bahçeniz İçin Salıncak Modelleri

Sıcakların aşırı bastırdığı yaz aylarında kurtarıcınız olan bahçenizde daha çok vakit geçirmenize yardımcı olacak bir aksesuar düşününce salıncaktan daha kolay ne gelebilir akla? Eğlenceli ve serin vakitler geçirmek için alacağınız bu bahçe salıncağı öyle alelade bir seçim de olmamalı tabi ki. Bahçenizin dekorasyonuna ve kişisel zevkine bağlı olarak önünüzde seçebileceğiniz birçok alternatif var.

Bellona-Bahce-Salincaklari-5.jpg

  1. KLASİK SALINCAK

Tamamen alışılmış bir görüntü olmasına rağmen konulduğu ortama müthiş bir Retro hava katan ve bir o kadar da rahat bu salıncaklardan bir türlü vazgeçemiyoruz.

klasik-bahce-salincagi.jpg

Sıradan ve sade bir şıklığa sahip bu salıncaklar bahçe için vazgeçilmez aksesuar olmaya devam ediyor.

  1. ARMUT SALINCAK

Durduğu yerde direk dikkati üzerine çeken müthiş iddialı bir görünüme sahip bu tür salıncaklar da bahçelerin gold parça denilen başrol parçalarından olmaya aday. Tamamen modern bir görüntü oluşturmaya yardımcı bu armut salıncakların aynı zamanda birbirinden farklı modelleri bulunuyor.

Bahçenizin sahip olduğu mobilyaların rengine, düzenine ve yine kendi kişisel zevkinize göre seçebileceğiniz bu çeşit çeşit modeller sizin bahçenize çıkma isteğinizi arttıracağı gibi dışardan görüldüğünde de bahçenizi tamamen merak uyandırıcı bir görünüme kavuşturacaktır.

armut-salincak-modelleri.jpg

 

  1. BEZ SİMİT SALINCAK

Diğerlerine göre çok daha duru bir görüntüye sahip bu salıncaklar bahçenize ince bir dokunuş yapmakla birlikte sizin bahçenize devamlı çıkma arzunuzu alevlendirecektir.

bahce-salincak.jpg

  1. DAVUL SALINCAK

Mekanizma bakımından bez simit salıncağa benzer ancak onun bir üst modeli gibi nitelendirebileceğimiz davul salıncaklar yine seçiminizi bu yönde yaptığınız an vazgeçilmezlerinizden olacak seçeneklerdendir.

Kullanım açısından rahatlığı, konforu tartışılamaz düzeyde olan bu salıncaklar da yine bahçenizin düzeni ve kendi zevkinize göre doğru bir tercih yaptığınızda bahçeniz açısından müthiş bir dokunuş olacaktır.

duvar-salincagi.jpg

  1. DREAM SALINCAK

Modernliğin ince ve harika bir yansıması olan bu salıncaklar seçtiğiniz taktirde bahçenizin akıllardan çıkmamasına sebep olacak muazzam bir seçimdir. Biraz marjinal bir tarza hitap eden ancak diğer mobilyalarla uyumu konusunda hiç de zorluk çıkartmayan bu salıncaklar bahçenize tekrar aşık olmanızı sağlayacak alternatifler arasında.

tdream-salincak.jpg

  1. ŞEZLONG SALINCAK

Zaten serinlemek için çıktığınız bahçenizde size bir de deniz kıyısında gibi hissettireceği için o deniz serinliğini getirecek olan bu salıncaklar bir defa denediğiniz taktirde diğer hiçbir salıncağın belki de yüzüne bakmamanıza sebep olacak kadar rahat ve şık. Bahçenizi doğru şekilde şekillendirmek için birebir yardımcınız olacak bu salıncaklar da yine bahçenize büyük bir modernlik katacaktır.

sezlong-salincak.jpg

Bir önceki yazımız olan Bahçe Dekorasyonu 2020 başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

5 Yorumlar

  1. salıncak modelleri bi harika.ikea ve tekzene baktım bunlara benzeyen çok bende aldım 1 tane :))

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.