Mobilya Dekorasyon

Yeni Trend Estetik Mobilya Modelleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Estetik Mobilya Modelleri, evlerinizde farklı ve modern ortamlar istiyorsanız, yeni teknoloji kullanılarak üretilen estetik mobilyalardan faydalanabilirsiniz. Mobilya seçiminde en önemli noktalardan biri görünümün güzelliği kadar kullanışlı olmasıdır. Sizlere hem estetik hem de kullanışlı olabilecek mobilya önerileri sunalım;

Yastıklı koltuklar;

Estetik mobilya seçimi yapmak istiyorsanız, sırt kısmı yastıklardan oluşan ve üzerinde geometrik desenleri olan mobilyalar tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte mobilyaların yere yakın olması, çok daha güzel ve estetik görünmesine neden olacaktır.

modern yastıklı koltuk modeli,estetik mobilya modelleri, mobilya dekorasyon fikirleri Modern Dekorasyon, Oturma odası dekorasyon fikirleri, gri yastıklı oturma odası dekorasyon Oturma odası dekorasyon fikirleri

 

Asil renkler;

Banyolar ve tuvaletler için mobilya yani dolap seçerken siyah, gri, füme, beyaz, krem ya da şarap rengi gibi renkler tercih edebilirsiniz. İki rengin bir arada bulunduğu dolaplar da oldukça şık ve estetik görünür.

Yuvarlak koltuk şıklığı;

Odalarınıza şıklık ve estetiklik katmak istiyorsanız, yuvarlak koltuk ya da köşe takımları tercih edebilirsiniz. Bunların yastıklar ve puf minderler ile tamamlanması, konuklarınızın odalarına hayran kalmasına neden olacaktır.

Yuvarlak Koltuk, Yuvarlak koltuk dekorasyonu,Yuvarlak koltuk fikirleri yuvarlak koltuk dekorasyonu,Yuvarlak koltuk fikirleri, Ev dekorasyon fikirleri Yuvarlak Koltuk dekorasyon modeli, yuvarlak koltuk fikirleri,Yuvarlak koltuk önerileri

Siyah ve kırmızı uyumu;

Estetik renkler istiyorsanız, oturma gruplarınızda siyah ve kırmızı renklerinin bulunmasına önem verin. Özellikle bu renkleri taşıyan yuvarlak takımlar, ortamı mükemmel gösterecektir. Buna ek olarak duvarlarınızı da siyah ve kırmızıya boyayabilirsiniz. Ayrıca bu uyumu yatak odalarınız için de kullanabilir, perdelerinizi yine siyah ve kırmızı alarak hem romantik hem de estetik odalar elde edebilirsiniz.

kırmızı siyah mobilya dekorasyon fikirleri, renkli dekorasyon önerileri   renkli oturma grupları, renkli oturma odası modelleri Oturma odası dekorasyon fikirleri

renkli yatak odası modelleri, yatak odası dekorasyon fikirleri

Kırmızı siyah oturma odası dekorasyonu, renkli oturma odası dekorasyon fikirleri, renkli koltuk modelleri

Farklı desenler;

Estetik bir görüm yakalamak için alışılmışın dışında olan modeller tercih edin. Yuvarlak, kare, oval ya da dikdörtgen olan mobilyalar ve bunların üzerinde bulunan geometrik desenler, gözünüze hitap edebilir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Mobilya Dekorasyon Fikirleri 2023 başlıklı makalemizde mobilya dekor ve mobilya dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.