Bahçe Dekorasyon

Bahçenizi Mobilyalarınızla Renklendirin

Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Yazın ilk günleri ile beraber bahçe bakımları da başladı. Sıcak günleri ferah bir şekilde bahçenizde limonatanızı yudumlayarak, çiçeklerinizle ve fidanlarınızla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Ayrıca ailenizle ve misafirlerinizle bahçenizde çok keyifli bir sohbet ortamı yaratabilirsiniz.

bahce-mobilyalari.jpg

Sadece bahçe oturma grubu kombininizi yaratın ve bahçeniz için uygun olan bir takımı edinin. Bu sayede hem minimal doğanızın içerisinde kendinize konforlu bir alan yaratmış olursunuz hem de bahçenize şıklık kazandırabilirsiniz.

bahce-oturma-grubu.jpeg

İnternette ve ev mobilyaları satan mağazalarda bulabileceğiniz ucuz bahçe mobilyaları ile bahsettiğimiz imkanları hemen kendiniz oluşturabilirsiniz.

bahce-mobilyasi-2017.jpg

Odun rengi masa ve sandalyeler ile yakalanan bütünlük bahçeniz ile güçlü bir iletişim kurmanızı sağlıyor. Ortam oldukça ferah ve samimi görünüyor. Ayrıca cam masa tercihi hem temizlik açısından hem de servis açısından size kolaylık sağlayacaktır.

hizmetler-bahce-mobilyalari.jpg

Beyaz renk oturma takımı ve sehpa ile bahçenizde çok ferah ne keyifli bir sohbet ortamı yaratabilirsiniz.

bahce-mobilya-modelleri-2017.jpg

Güneş alan alanlarda da kullanılabilen beyaz oturma grubunda tercihen plastik malzeme kolay temizlik imkanı da sağlayacaktır.

33_1545.jpg

Açık kahve ahşap hatlar ve beyaz renk minderler ile bahçenizde konforlu ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

bahce-mobilyalari-alirken-nelere-dikkat-etmeliyiz.jpg

Bu tarz bahçe masa takımı seçenekleri oldukça cazip fiyatlarla bulunabilmektedir. Bu yönden hem çok avantajlı hem de iyi bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

bahce-mobilyalari-dekorasyon-6.jpg

Kalabalık aileler için tercih edilebilecek uzun L takımlar bahçe şıklığına yeni bir soluk getiriyor. Özellikle de görseldeki gibi sıcak ve neşeli bir renk tercihi yaparak kalabalık ailenizle bahçede oyunlar oynayabilir, arzı ederseniz L takımı bölerek daha bütünleşik bir sohbet ortamı yaratabilirsiniz.

bahce-mobilyalari.jpg

Orta boy bir sehpa veya masa yardımı ile de masa oyunları oynamak için çok keyifli ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.

bahce-mobilyalari.jpg

Bir önceki yazımız olan Trend Bahçe Dekorasyonu 2023 başlıklı makalemizde bahçe dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.