Çocuk Odası

Çocuk ve Genç Odası Mobilya Trendi

Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Çocuklarımız yavaş yavaş büyüyor ve hepsi gençleşiyor bu gençlerin karakterini yansıtan en büyük özelliklerden biri odasıdır. Ne kadar güzel farklı bir tasarımda oda dizayn ederseniz hemen hemen o doğrultuda bir hayat tarzı olacaktır.

cocuk-odasi-takimi.jpg

Çok kapalı tasarımlardan kaçınıp geniş odalara genç odası takımları güzel bir dizayn da yerleştirdiğiniz halinde çok iyi bir görüntü ortaya çıkacaktır.

country-genc-odasi.png

Genç odası takımları seçerken detaylara farklı tasarımlara önem vererek çocuklarınızın zeka gelişimini de olumlu yönde etkilersiniz.

genc-odasi.jpg

Buda okul hayatına ve normal hayatta çok işine yarayacaktır.

Farklı renklerden ve tasarımlardan kaçınmayın hem çocuğunuz kendisinin ne kadar farklı olduğunu hissedebilecek hem de klasik bir seçim olmayacaktır.

cocuk-odasi-takimlari-2017.jpg

Tabi çocuk odası takımlarını unutmamak gerek. Hayal dünyası en geniş olan çocuklarımız için çok eğlenceli çok odası takımları mevcuttur.

cocuk-odasi-takimi.jpg

Odada bulunan fantastik imgeler oyuncaklar farklı tasarımlar üzerinde ki ikonlar hayal dünyasını genişletecek ve ona güzel bakış açıları kazandıracak.

fantastik-cocuk-odasi-takimi.jpg

Örneğin bu tarz oturma odaklarında çocuklar yarışa rekabete spor dallarına yönelmesine içindeki hırsı ortaya çıkarmasına fayda sağlıyor.

genc-odasi.jpg

Eğer ikiziniz veya 2 çocuğunuz varsa da üzülmeyin çok çeşitlilik ve hayatı kolaylaştıracak tasarımlar sayesinde bu tür sorunların çözümü de mümkün.

Genc-Odasi-2017.jpg

Fiyat olarak pek de sıkıntıya girmeye de gerek yok genç odası modelleri ve fiyatları ayrıca çocuk odası modellerine çok uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri de mevcuttur.

Bu tasarım da oldukça zevkli ve hoş. Oda içinde bulunan ikonlar ve renk uyumluluğu odada vakit geçirecek kişi için büyük bir zevk yaşatıyor.

cocuk-odasi.jpg

Genç erkek ve kızlarımız için çok güzel tasarımlar var bunları seçerken ( özellikle çocuk odası modelleri ) çocuklarınızın kararlarını da unutmayalım.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası Aydınlatma Fikirleri başlıklı makalemizde çocuk odası aydınlatma, çocuk odası dekorasyonları ve çocuk odası dekoru hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.