Banyo Dekorasyon

3D Banyo Zeminleri Örnekleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

İçindekiler

3D Banyo Zeminleri

Bir evin banyo ve tuvaleti, aslında en çok huzur vermesi gereken yerlerdir. İnsanlar en rahatlatıcı zamanlarını bu yerlerde geçirir. Bu nedenle banyo ve tuvalet dekorasyonlarının huzur verici olması gerekir. Son zamanların en gözde ve dikkat çekici dekorasyonları ise 3D zeminler ile yapılmaktadır.3 boyutlu zeminler ile daha geniş ve ferah bir banyo ortamı oluşturabilirsiniz. Bu zeminler hakkında bilgi verelim;

3D banyo zeminleri nasıl yapılır;

  • Bu zeminler yapılırken ıslak zeminlerde kullanılan fayanslar üzerine istediğiniz modeller yapıştırılır. Bu yapıştırıcılar suya dayanıklıdır. Sudan zarar görmez ve zaman içinde bozulmaz. Eğer yapıştırma istemezseniz, bu şekilde boyanmış olan fayansları da tercih edebilirsiniz. Fayansların üzerine istediğiniz model, özel boyalar kullanılarak yapılır. Bu şekilde banyo ve tuvalet zeminleriniz harika ortamlara dönüşebilir.
  • Banyolarınızsa isterseniz çocuklarınıza isterseniz size hitap edebilecek 3D zeminler kullanabilirsiniz. Akvaryum, balıklar, sahil kıyısı modelleri en çok tercih edilen ü boyutlu resimlerdir. Bu resimler kullanılarak yapılan banyo zeminler sayesinde kendinizi bir akvaryumun içinde gibi hissedebilirsiniz.
  • Oldukça huzurlu ve keyif verici ortamlar elde edebileceğiniz bu zemin kaplamalarını isterseniz duşa kabinleriniz için de yaptırabilirsiniz.
  • 3D banyo ve tuvalet zemini yapılmış mekanların dekorasyonlarına da önem vermek gerekir. Bu zeminleri kullandığınız için zaten küçük banyolarınız bile oldukça geniş ve ferah görünecektir. Bu nedenle çok fazla dekor ürünleri kullanmamaya ve banyonuzun sade olmasına dikkat edin. Kalabalık, bu tarz ortamlarda göz yoracaktır.
  • Bu banyo zeminleri küçük banyoların dekorasyonları için idealdir. Banyonuzu çok daha ferah ve kullanışlı hale getirebilir.

3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri 3d banyo zeminleri-3d banyo zemin örnekleri

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Önerileri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.