Aksesuar

Kasalar Kullanılarak Dekorasyon Nasıl Yapılır

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dekorasyon yapmak oldukça keyifli bir iştir.Kasalar kullanılarak dekorasyon nasıl yapılır bu galerimizde göreceğiz. Özellikle bazı eşyalar kullanarak kendi dekorasyonunuzu kendiniz yapıyorsanız, çok keyif alırsınız. Son zamanların en gözde dekorasyon tasarımları kasalardan yapılıyor. Kasaları kullanarak kitaplık, sehpa, çekmece ve koltuk gibi pek çok eşyayı yapabilirsiniz. Üstelik bu eşyaları çok daha ucuz maiyetle yapabilir ve istediğiniz gibi süslemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Sizlere kasalar kullanılarak birkaç dekorasyon fikri verelim;

Kasalarla harika dekorasyonlar yapın;

  • Bu iş için öncelikle birkaç tane sebze ve meyve kasası elde etmeniz gerekir. Önce ne yapmak istediğinize karar verin ve aklınızda canlandırdığınız boyutlara uygun birkaç tane kasa alın.
  • Boyutlarınızı belirlediğiniz kasaları, güzel boya tutması ve güzle görünmesi için evinizin dışında kalan bir yerde zımparalayın.
  • Zımparalama işleminin ardından boyamaya geçebilirsiniz. Bu işlem için ahşap boyası tercih etmeniz gerekir.
  • İstediğiniz renklerde boyamış olduğunuz kasalarınızı 2 gün güneşte kurutun ve ardından vernikleyin. Vernikleme, yaptığınız boyanın daha iyi tutmasını sağlarken aynı zamanda kasaların daha parlak ve canlı durmasına yardımcı olacaktır.
  • Bu şekilde düzenlemiş olduğunuz kasaları isterseniz üst üste koyarak kitaplık olarak kullanabilir, isterseniz yan yana koyarak sehpa olarak kullanabilir isterseniz de masa olarak değerlendirebilirsiniz. Bunlardan istediğiniz her alanda, kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
  • Çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek için bu kasaların üzerine farklı boyalar ile desenler ya da resimler de yapabilir, bunları bahçe dekorasyonunuz için de kullanabilirsiniz.

kasa ile masa nasıl yapılır, kasalarla dekorasyon yapımı  kasa ile banyo dolabı yapımı kasalar ile sehpa yapımı, kasa ile sehpa dekorasyonu

 

Bir önceki yazımız olan 2023 Yılı Aydınlatma Teknolojileri başlıklı makalemizde 2017 aydınlatma teknolojileri, aydınlatma ve aydınlatma araçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.