Mutfak Dekorasyon

15 Amerikan Açık Mutfak Modelleri 2017

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kadınlar için özellikle de ev hanımları için evde en önemli alanlardan biri de mutfaktır. Bu nedenle mutfak da gün içerisinde daha çok vakit geçirildiğinden dolayı mutfak dekorasyonu büyük önem taşımaktadır. Mutfak da kaldığınız süre boyunca rahat hissetmenizi sağlayacak, keyifli dakikalar geçirmenize yardımcı olacak şekilde dekore etmek gereklidir.

Son yıllarda trend olarak karşımıza çıkan, bireyler için farklı bir alternatif oluşturan amerikan açık mutfak modelleri 2017 yılında 1+1, 2+1 gibi evlerde daha çok karşımıza çıksa da ileriye dönük daha geniş evlerde görebileceğimiz kanısındayız.Amerikan açık mutfak dekorasyonları oldukça dikkat gerektirmektedir. Dikkatli ve özenli bir şekilde dekore edilen açık mutfakların dekorasyonu tamamlandığında sonuç mükemmel olacaktır.Amerikan açık mutfak dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken ayrıntılardan biri mutfakta kullanacak olduğunuz dolapların rengi ve stilidir. Bunlar mutfağınızın daha güzel ve çekici görünmesine yardımcı olacaktır.

Amerikan açık mutfaklar bireyler için hem kullanışlı hem de temizlenmesi oldukça kolaydır. Çok fazla alan kaplamadığından dolayı rahatlıkla hareket etmenizi ve işlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlamaktadır. Genellikle salon ile iç içe olan bu mutfakları dekore ederken salonunuzda bulunan eşyaları da göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Bu da demek oluyor ki salon ve mutfağınızın dekorasyonunu bir yapmanız gereklidir. Mutfağınız salonunuz ile birleşik konumda olduğundan dolayı mutfakta ki işlerinizi tamamladıktan sonra vaktinizin çoğunluğunu salonunuzda geçirebilirsiniz. Mutfağınız için renkli, evinizin havasını değiştirecek duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Mutfak mobilyası yerine daha az yer kaplayacak kullanışlı sandalyeler tercih edebilirsiniz.

Salonla birleşik mutfak modelleri küçük mutfaklar için daha çok tercih edilir.Aslında kullanış ve temizlik açısından da çok avantajlıdır.

Açık mutfak kültürü ilk olarak çıkan ülke Amerika.Bu mutfaklarda genelde beyaz mutfak dolabı tercih edilmektedir.

Sizler için hazırladığımız Amerikan açık mutfak modelleri 2017 yılında nasıl yapıldığı ile ilgili harika fikir sahibi olabilir, sizde bu dekorasyon fikirlerinden birini örnek alarak evinize uygulayabilirsiniz.

Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri  Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri  Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri  Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri  Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri

Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri

Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri

Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri

Amerikan Açık Mutfak Modelleri, salonla birleşik mutfak modelleri, mutfak dekorasyon fikirleri

 

Bir önceki yazımız olan 18 Mutfak Dekorasyonu Fikirleri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.