Dekorasyon

Banyolarınız için Tuvalet Kâğıdı Saklama Önerileri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Banyolarınız için Tuvalet Kâğıdı Saklama Önerileri

Bayanların en büyük dertleri, yığınlar halinde satılan tuvalet kağıtlarını saklamaktır. Bu kağıtları ister istemez fazla sayıda almanız gerekir çünkü evlerde en sık kullanılan eşyalardandır. Bunları banyolarınızda farklı dekorasyon fikirleri ile rahatlıkla saklayabilirsiniz. İşte size tuvalet kâğıdı saklamak için birkaç ip ucu;

  • Yuvarlanabilir sepetler, tuvalet kağıtlarının düzenli olması ve saklanması alanında en kullanışlı eşyalardandır. Bunları istediğiniz yere de hareket ettirebilmeniz, alandan kazanmanıza yardımcı olacaktır.
  • Tuvaletin üzerine kablodan yapılmış bir sepet asabilirsiniz. Bu sayede tuvalet kağıtlarına ulaşmanız oldukça kolay olacaktır.
  • Kullanmadığınız dergi raflarınız varsa, bunları da banyonuzun bir köşesine koyabilir ve tuvalet kağıtlarınızı derli toplu şekilde saklayabilirsiniz. Bunları isterseniz dekorasyonunuza uygun bir renge de boyayabilirsiniz.
  • Duvarınıza gömme olacak şekilde üçgen ya da dikdörtgen bir raf yaptırabilir ve bu rafların içine tuvalet kağıtlarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu sayede şık bir tablo da elde etmiş olursunuz.
  • Kullanmadığınız eski sehpalarınızı da tuvalet kâğıdı saklamak için kullanabilirsiniz. Bunları üst süte koyabilir ya da yan yana şekiller vererek, tuvalet kağıtlarınızı içine dizebilirsiniz. Bu sayede güzel bir dekorasyon da elde edebilirsiniz.
  • Banyolarınıza küçük merdivenler de yaptırabilirsiniz. Bu merdivenlerinizin içine tuvalet kağıtlarınızı ve kâğıt havlularınızı yerleştirebilir ve alandan tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Küçük demir ya da karton kutular da tuvalet kâğıdı saklama konusunda işinize yarayacaktır. Bunları renk renk boyayabilir ya da üzerine desenli kağıtlar yapıştırabilirsiniz. Bu sayede tuvalet kağıtlarınız için geniş ve güzel bir depolama alanı elde edersiniz.

İnternetten galerimiz için arama yaparken ilginç kendin yap tuvalet kağıt saklama fikirleri de bulduk..

 

Bir önceki yazımız olan Bahçe Dekorasyonu Örnekleri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. Galerideki 7. resim çok güzel gözüküyor, çok hoşuma gitti.Tuvalet kağıdı saklama fikirleri epey hoş olmuş.Teşekkür ederim

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.