Dekorasyon

Modern Tv Üniteleri 2023

Pinterest LinkedIn Tumblr

İçindekiler

Modern Tv Üniteleri 2023

Teknoloji çağının büyük devrimleri televizyonlarda da yaşanmaya devam ediyor. LCD, LED, 3D ve daha çok çeşit televizyon evlerimize giriyor. Artık boyutları ve görsel imajları ile evlerimizde aynı anda bir aksesuar özelliği de taşımaya başlayan televizyonlarımızın şıklığını, tv üniteleri modelleri özel tasarım seçenekleri ile tamamlayabiliriz.

m_beys2010.jpg_282.jpg

Dekorasyon çılgılığında tv üniteleri 2023 yılı için ne gibi tarzlarda karşımıza çıkmış;

Ortamdaki televizyon ünitesi aslında yalnızca bir konsol ve ışıklandırmalı panodan oluşmaktadır. Oldukça sade ve temel öğelerden oluşmasına karşın odanın en dinamik bölgesini tv ünitesi oluşturmuş. Odadaki diğer nesneler ile de uyumlu olan oval hatlar, enerji akışını yumuşatarak daha soft bir hava kazandırmış. Ünite ve panoda tercih edilen beyaz renk sadeliği desteklemiş. Pek tabii ki ortama eklenen birkaç altın rengi ve bakır rengi aksesuar şıklığı ve modernliği bir araya getirmiş.

ozel-tasarim-tv-uniteleri.jpg

Hem haylaz hem de ağırbaşlı bir görüntü yaratıldığını hissetmişsinizdir. Sarının koyu tonlarından faydalanılarak neşelendirilen dekorasyon, ahşap motifli parçalar ile sakinleştirilmiş. Objelerin oval köşelerindeki soft dokunuş ise entelektüel bir görüntü kazandırmış. Ünitenin üst sol köşedeki rafı ile dinamikleşen tv ünitesi televizyonun siyah ve keskin hatlarını yumuşatarak modern bir hava katmış.

tv-unitesi-2017.jpg

Oldukça minimal ve sade olan bu tv ünitesi modeli vintage bir görüntü sunuyor. Çekmecelerin siyah ve çizgili detayı ile modernlik kazanan ünitenin ahşap rengine uyumu iç dekorasyon ile ciddi bir ortam yaratabilirsiniz.

kapak_ff1ae.jpg

Dinamik üst rafları bulunan bu ünite modelinde beyaz çekmece bölmeleri için kulp veya herhangi bir detay tanınmamış. Bu haliyle de oldukça zarif ve şık bir görüntü kazanmış. Gömme olan ünite, televizyon ile materyaller arasındaki mesafe ve akışkan görüntüsü ile üst raflar oldukça modern bir çizgiye sahip.

ozel-uretim-tv-unitesi.jpg

Bu ve daha fazla televizyon ünitesi modelleri ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak üzere müşterisi olduğunuz dekorasyon firmaları ile iletişime geçebilir ve özel tasarım isteklerinizi beyan ederek fiyat alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bahçe Dekorasyonu Örnekleri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.