Aksesuar

Banyonuzu Akvaryuma Çevirin

Pinterest LinkedIn Tumblr

Banyolar için yeni dekorasyon fikirleri sürekli geliştirilmektedir. Ancak, banyoların geldiği son nokta ise, görenleri kendine hayran bırakacak, bakanın aklının almayacağı türden.

Genellikle banyolar standart biçimde tasarlanır ve bazen sıkıcı olabilir.3 boyutlu fayans ve banyo dekorasyon fikirleri ile banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz.

3 boyutlu banyo modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akvaryum banyo modelleri, yeni yapılan mimarilerde en çok tercih edilen dekorasyon şekli olsa da, eski mimarilerde de akvaryum banyolara gelen talepler hiç de azımsanmayacak nitelikte.

3-boyutlu-banyo

 

 

 

 

 

 

 

Akvarum banyolar ile ilgili sınırlanacak özellikler bulunmamakta, sizin hayalini kurduğunuz akvaryum banyo modeli mutlaka çeşitler arasında yer almaktadır.

banyo-akvaryum

 

 

 

 

 

 

 

Tabi ki, akvaryum banyoların tamamlayıcı unsurları vardır. Bu tamamlayıcı unsurlardan biri 3 boyutlu duvar kağıtlarıdır.

3-boyutlu-banyo

 

 

 

 

 

 

3 boyutlu banyo duvar kağıtları kullanılarak yaratılan akvaryum, deniz, okyanus vb. manzaranın içerisinde kaybolacaksınız.

banyo modelleri dekorasyon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banyolar bu duvar kağıtları ile o kadar gerçekçi bir hal alıyor ki, siz bile banyonuzu kıskanacaksınız.

Akvaryum banyonuzu tamamlyacak en önemli öğelerden biri de 3 boyutlu banyo fayanslarıdır. 3 boyutlu banyo fayansları, banyonuzda o derinliği, o huzuru yansıtacak en önemli detaylardan biri olmaktadır.

3-boyutlu- banyo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Banyonuzda kullanacağınız 3 boyutlu duvar kağıtları ile uygun olan 3 boyutlu fayans modellerini tercih ederek hayalini kurduğunuz banyoya sahip olabilirsiniz. Kendinizi bir denizin ortasında mı hayal ediyorsunuz yoksa bir akvaryumun içerisinde m? Size sadece tercihinizi belirlemek kalıyor.

banyo-dekor

Banyonuzda kullanacağınız 3 boyutlu fayans ve 3 boyutlu duvar kağıtlarının yanı sıra, dilerseniz gergi tavan da kullanarak, o derinliği iyice işleyebilirsiniz.

banyo fayansları, banyo fayans modelleri

Dilediğiniz ve tercih ettiğiniz motife uygun olan gergi tavan modelleri ile birlikte tam bir 3 boyutlu akvaryum banyoya sahip olacaksınız.

banyo-fayans

Hayalinizdeki banyoyu dekore ettikten sonra, evinize gelen misafire banyonuzun yolunu göstererek, banyoya girişini izlemenin size vereceği haz, büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır.

üç boyutlu banyo fayans modeli

Siz de hemen akvaryum banyo modellerini inceleyerek, hangi modeli evinizde hayal ettiğinizi bir an önce belirlemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 2023 Yılı Aydınlatma Teknolojileri başlıklı makalemizde 2017 aydınlatma teknolojileri, aydınlatma ve aydınlatma araçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.