Aksesuar

Yaşam Alanlarını Modern Bir Atmosfere Kavuşturan Karo Seramik Ürünleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Farklı renk, desen ve dokuların işlenebildiği seramik modelleri, sağladığı kullanım konforu ve uzun ömürlülüğü nedeni ile dekorasyonda sıklıkla tercih ediyor. Doğa ve kültürlerden ilham alarak ürün koleksiyonlarını genişleten VitrA, özgün tasarımları sayesinde yaşam alanlarını zamansız bir görünüme kavuşturuyor.

 

Yaşam Alanları İçin Farklı Uygulamalar

 

Çoğunlukla mutfak ve banyo dekorasyonunda kullanımına alışkın olunan karo seramik ürünleri, VitrA’nın özgün yorumları ve yaratıcı uygulamaları ile tüm yaşam alanlarında başrolü oynuyor. Duvar ve zemin seramiği çeşitleri, iç ve dış mekan uygulamaları ile dekorasyon üstünde istenilen etkinin yakalanmasını sağlıyor. Mutfak, banyo, oda ve salon gibi yaşam alanları için hazırlanan serilerin yanı sıra teras ve balkon gibi alanlarda uygulanabilen özel VitrA Karo seriler tüm yaşam alanlarına seramiğin kendine has zarafetini yansıtmayı başarıyor. Modüler ebatlar ve farklı kesimlerle çeşitlendirilen seriler, hayal gücünüzün sınırlarını kaldırmanıza ve farklı dekorasyon uygulamaları yapmanıza izin veriyor.

 

Ürün koleksiyonlarını oluştururken doğanın doğal güzelliği ve kültürlerden beslenen VitrA, sadeliğin ve zamansızlığın ön planda olduğu modern tasarımlara imza atıyor. Doğal taşın ve ahşabın zengin yüzey dokularına yer verilen seramik serilerinin yanı sıra lüksün ve asaletin sembolü dünyaca ünlü mermer yüzeylerin ve beton, kil ve taş gibi modern yüzeylerin özgün yorumlarını barındıran serileri sayesinde yaşam alanlarını zamansız bir atmosferle buluşturuyor.

 

Ahşabın En Modern Yorumu

 

VitrA, ahşabın sıcaklığını yaşam alanlarının dekorasyonunda kullanmak isteyenlere seramiğin konforu, dayanıklılığı ve zarafeti ile harmanlanmış birbirinden şık alternatifler sunuyor. Soğuk ve sıcak 10 farklı renk alternatifi sunan Aspenwood serisi, Aspen ağacının karakteristik yüzey dokusu ve ham yansımalarını dekorasyona kazandırıyor. 20×120 cm boyutlarında hazırlanan seri, renk geçişlerindeki doğallık sayesinde kullanıldığı alanlara modern bir dokunuş yapıyor. Doğal mat ahşap görünümü sevenler, Woodmix serisinin doğal ve değişken renk tonlarını yaşam alanlarının dekorasyonunda kullanmayı tercih ediyor. Antrasit, gri, moka, krem ve bej renk alternatifleri sunan seri, 20×120 cm ve 30×120 cm boyut alternatiflerinin yanı sıra 30×60 cm boyutunda kesimleri ile dekor uygulamalarına izin veriyor.

 

VitrA’nin şehirlerden ilham alarak hazırladığı porselen karo serileri, ahşabın en özgün ve modern yorumlarını sunuyor. Adını İstanbul’un nostaljik bir semtinden alan Pera serisi, eskitilmiş boyalı ahşap dokusunu seramiğe taşıyor. Beyaz, gri ve siyah renk alternatifleri sunan seri, modern çizgilere sahip boyanmış ahşap ve nostaljik rölyef desenleri barındıran iki ayrı dekor alternatifi ile öne çıkıyor. Brezilya’nın Rio şehrinden esinlenerek hazırlanan Samba serisi ise doğanın tüm güzelliği ve sıcaklığını modern şehir ortamına ustaca taşımayı başarıyor. Açık meşe, bej, Wenge ve açık Wenge gibi tümüyle doğal ahşap tonlarının kullanıldığı seri, özgün desenlerin yer aldığı dekor serisi ile dinamik bir havaya kavuşuyor.

 

Trendlere Yön Veren Tasarımlar

 

VitrA, doğal taşların zengin yüzey dokusu ve beton gibi soğuk yüzeylerden ilham alarak hazırladığı granit seramik çeşitleri sayesinde yaşam alanlarını modern bir havaya kavuşturuyor. Ardesia taşının doğal ton geçişlerine yer verdiği Tech Slate serisi, 3 farklı yüzey alternatifi ve altıgenin de yer aldığı farklı geometrik kesimleri yardımıyla hayallerinizi yaşam alanlarına taşımanıza izin veriyor. İç ve dış mekan uygulamaları için tercih edilebilen seri, antrasit ve grinin en güzel renk tonlarını sunuyor. Betonun sakin yüzey dokusundan esinlenerek hazırlanan Ice and Smoke serisi ise duman ve buz grisi renk tonlarını kullanıyor. Modüler ebatlara sahip olan seri, grinin farklı tonlarına yer verilerek hazırlanan geometrik dekorları ile kullanıldığı alanlara ferah bir hava katıyor.

 

Serilerini hazırlarken mimar ve iç mimarları da düşünen VitrA, profesyonellerin ihtiyaçlarına anında çözüm üreten PRO Color serisi ile taktir topluyor. Dekorasyon trendlerini yakından takip ederek hazırlanan seri, barındırdığı renk ve ebat zenginliği sayesinde sınırsız kombinasyonda uygulama yapmalarına izin veriyor. PRO Color serisi içinde yer alan tüm ürünler PRO Color Stok programı sayesinde her zaman sevkiyata hazır bekletiliyor. Bu sayede profesyonellerin teslim zamanı endişesi olmadan çalışmalarını sağlıyor.

 

Yaşam alanlarını özgün ve modern tasarımlarla zamansız bir kimliğe bürümeyi düşünüyorsanız size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, zevkinizi yansıtan bir karo serisi seçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Ve Modern Tablolar 2020 başlıklı makalemizde dekoratif tablolar ve Modern tablolar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.