Dekorasyon

İlham Verici Mürdüm Rengi Dekorasyon Modelleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Birçok kişi için mürdüm rengi ile ev dekorasyonu yapmak oldukça cesaret isteyen bir durumdur. Mor ve tonlarını evin dekorasyonuna katmak, ayrıca bunu sadece bir oda ile değil, diğer tüm odalara yaymak büyük bir cesaret ister. Ancak bu gerçekleştirildiği zaman, aslında ne kadar hoş bir görünümün ortaya çıktığı bilinmektedir. Mürdüm rengi Aslında bakılırsa koyu mor olarak bilinir. Ve birçok kişi buna cesaret edemez ve ev dekorasyonuna katamaz. Ev dekorasyonunda bilindiği üzere daha çok siyah, beyaz ve açık mavi ile pembe gibi renkler daha çok ön plana çıkarılır. Fakat son zamanlarda mürdüm rengi oldukça ilgi görmeye başladı.

Mürdüm rengi ile hoş ev dekorasyonları

Mürdüm rengi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça ilgi çekmektedir. Göze hoş gelen renk tonu, farklı görünümü ve göz alıcı görseli sayesinde birçok eve girmeye başladı. Özellikle evine zenginlik katmak isteyen herkes için en doğru seçeneklerden biri olarak ön plana çıkıyor. Yine de her ne kadar bu renk oldukça havalı ve zengin bir görünüm verse de bunu evin farklı odalarına yapmak, birçok kişiyi tedirgin edebilir. Bunlar arasında mutfak oturma odası ya da salon gibi alanlar adına yapılsa da, çok dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Aksi takdirde hoş bir görünüm yakalanmak istenirken, ortaya kasvetli ve insanın içini karartan bir görüntü de çıkabilir. Ancak doğru yapıldığı zaman mekânlarınıza bambaşka bir hava da katabilir.

Mürdüm rengi için mekânın tarzı önemlidir

Eğer evlerinize ya da iş yerlerimizde mürdüm rengini bir tarz olarak kullanmak istiyorsanız, bunun için önce mekânınızın tarzını ve büyüklüğünü dikkat etmeniz büyük önem taşır. Eğer daha küçük ve dar mekânlar için mürdüm rengi kullanırsanız, Gözünüze iyi gelmeyen bir görünümü ortaya çıkarabilirsiniz. O yüzden mürdüm rengi genel olarak daha büyük mekânlar İçin tasarım olarak kullanmanız önerilir. Ayrıca Mürdüm renginin genel olarak iç mekânlarda kullanıldığı alanlar için Duvarlar Ya da duvar kâğıtlarını söyleyebiliriz. Eğer farklı bir tarz ve zengin bir görünüm istiyorsanız tüm mekânlar için mürdüm rengi size oldukça heyecan verici görüntüler sunacaktır.

mürdüm mutfak dolabı örnek
Mürdüm Rengi Mutfak Dolabı
mürdüm rengi oturma odası, mürdüm rengi dekorasyon fikirleri
Mürdüm Rengi Oturma Odası
mürdüm genç odası, mürdüm çocuk odası
Mürdüm Rengi Genç Odası
mürdüm yatak odası
Mürdüm Rengi Genç Odası
mürdüm yatak odası
Mürdüm Rengi Yatak Odası
mürdüm mutfak dolabı
Mürdüm Rengi Mutfak
mürdüm rengi oturma odası, mürdüm rengi dekorasyon fikirleri
Mürdüm ve Gri Rengi Halı Ve Oturma Grubu
mürdüm rengi oturma odası, mürdüm rengi dekorasyon fikirleri
Mürdüm ve Gri Oturma Grubu
mürdüm rengi oturma odası, mürdüm rengi dekorasyon fikirleri
Mürdüm Oturma Grubu

Bir önceki yazımız olan Bahçe Dekorasyonu Örnekleri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.