Aydınlatma

Led Işıklar ile Aydınlatma Fikirleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Led lamlabalar tasarruflu olması, şık görünmesi ve az yer kaplaması açısından pek çok evde karşımıza çıkıyor. Bu lambalar özellikle aydınlatma ve dekorasyon olarak kullanılmaktadır. Pilli ya da prizle olarak kullanılan bu lambalar ile evlerinizin pek çok odasını aydınlatabilir ya da dekorasyon amaçlı olarak kullanabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız led aydınlatma fikirleri…

  • İçindekiler

    Mutfak aydınlatması;

Led lambaları kullanarak, mutfak dolaplarınızın üzerini aydınlatabilir, mutfağınızda asma tavan varsa bu kısma led uygulatabilir ya da mutfak penceresinin kenarlarından led lambalar geçirerek, hoş bir görünü elde edebilirsiniz.

mutfak aydınlatma fikirleri, mutfak dekorayon led aydınlatma mutfak aydınlatma mutfak led aydınlatma fikirleri

  • Perde uygulaması;

Led lambaların hoş ve şık görünmesini istiyorsanız, perdelerin arasında geçirebilir ve oldukça şık bir aydınlatma elde edebilirsiniz. Perdelerin içinde kullanacağınız ledlerin göz yormaması gerekir bu nedenle beyaz ışıklı olanlar tavsiye edilmektedir.

led perde aydınlatma fikirleri, perde dekorasyon perde aydınlatma modelleri, led perde aydınlatma

  • Kavanozlarla farklı dekorlar;

Kapaklı olan kavanozlarınızın içine pilli olan led lambalar koyarak, odanızda farklı bir aydınlatma elde edebilir, bunların iki ya da üç tanesini bir araya getirerek, hasır tepside ya da farklı bir alanda güzel bir sunum yapabilirsiniz.

kavanoz aydınlatma modelleri kavanoz aydınlatma modelleri

Kavanozların içine ledler geçirip bunları bir ipe asarak, bahçe aydınlatması da yapabilirsiniz.

  • Dekorlarda led lambalar;
Led lambaların bir başka kullanılabileceği alan ise evinizde dekor olarak kullandığınız eski bir merdiven, yatak başları, tablo ya da aynalar olabilir. Bunların çevresini istediğiniz renklerdeki ledler ile süsleyerek, modern ve huzurlu ortamlar oluşturabilir, aynı zamanda güzel bir aydınlatma sağlayabilirsiniz.

merdiven aydınlatma, merdiven led aydınlatma fikirleri merdiven led aydınlatma

yatak led aydınlatma, yatak odası aydınlatma

Bir önceki yazımız olan Çalışma Masası Aydınlatması Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde aydınlatma modelleri, aydınlatma modelleri dizaynı ve lamba modelleri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.