Dekorasyon

Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler

Pinterest LinkedIn Tumblr

İçindekiler

Ev Dekorasyonu için Harika öneriler
Modern ev dekorasyonları, çoğunlukla gençler ya da yeni evli çiftler tarafından tercih ediliyor. Evlerinizde modern ortamlar yaratmak istiyorsanız öncelikle sadeliği ön planda tutmalı ve basit hareketler katarak dekorasyon yapmalısınız. Çok kalabalık ve göz yoran çizgileri olan eşyalar tercih etmemeniz gerekir. Buna göre her bir odanı için yapabileceğiniz modern ev dekorasyonu fikirlerine bir göz atalım;

Çocuk odası önerileri;

Çocuk odasının az ama öz malzemeler ile donatılmış olmasına önem verin. Genç odası takımınız sade renklerden alınmış olmalıdır ve duvarlar da bu renklerin açık tonlarında boyanabilir. Bununla birlikte duvarlar için çeşitli sticker aynalar tercih edilebilir.

Mutfak önerileri;

Mutfaklarınızın modern görünmesi için tezgâhları ve mutfak dolaplarını zıt renklerden tercih edin. Aradaki fayanslar ise bu iki rengin arasındaki tonlardan olsun. Bununla birlikte tezgâhın üzerini mümkün olduğu kadar boş bırakın ve tüm fazlalıklarınız için modern duvar askıları kullanın.

Yatak odası önerileri;

Yatak odasında önemli olan duvar halı ve perdeler ile mobilyaların renklerinin zıt olmasıdır. Bu sayede ortamın görünümü daha hareketli olacaktır. Yatak odanızı modern hale getirmek istiyorsanız ayrıntısı olmayan komidin ve dolaplar tercih etmeli, bunları çeşitli abajurlar ile renklendirmelisiniz.

Salon önerileri;

Modern salonlar elde etmek için yine diğer odalarda olduğu gibi sadeliği ön plana çıkarmanız gerekir. Salonlarınızda az ama öz eşya olmalıdır. Mobilya renkleri duvar ve perdeler ile zıt olmalıdır. Alçak ve rahat görünümlü olan mobilyalar, salonlarınızda modern bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

 

Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriGeniş bir terasınız varsa, uzunca bir masa, ikili koltuk ve masa ile harika vakit geçirebileceğiniz ortamlar yapabilirsiniz.

Banyo modelleri,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriBanyonuz normalden fazla ise, ikili lavabo modeli tercih edebilirsiniz.

yatak odası dekorasyonu,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriYatak odasında şömine harika bir fikir!

oturma odası dekorasyonu,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriGörkemli ve büyük bir oturma odası.

Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

çatı katı dekorasyonu,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriTavan aralarını dekore ederek harika bir oturma ve dinlenme alanları yapabilirsiniz.

masa modeli,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriKüçük kitap okumak için ideal bir masa.

çalışma masası,çalışma odası dekorasyonu,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriSade dekorasyondan hoşlanıyorsanız, çalışma odanızı bu şekilde dizayn ederek mutlu olabilirsiniz..

oturma odası masası,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriAhşap masalar ile odalarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

 

yatak odası,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleriBeyazın göz alıcı özelliği dekorasyonda da belli oluyor.

yatak odası dekorasyonu,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

oturma odası dekorasyonu,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

yatak odası dekorasyon fikirleri,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

salon dekorasyon,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

 

Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

Yatak odası,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

yatak odası,Ev Dekorasyonu İçin Harika Öneriler - Ev dekorasyonu fikirleri

Bir önceki yazımız olan Farklı salon dekorasyonları 2023 başlıklı makalemizde salon dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.