Banyo Dekorasyon

Banyonuzun Havasını Değiştirecek Dokunuşlar

Pinterest LinkedIn Tumblr

Banyolarımız, hepimizin üzerine titrediği en titiz davrandığı alanlardan biri, hatta en önemlisidir. Eski zamanlardan beri süregelen banyo anlayışının değişmesi ile banyolar artık eski görünümlerinden kurtulmuş, adeta bir salon havasını almaya başlamıştır.

2017-Banyo-Aksesuar-Modelleri

Artık günümüzde banyo paspas seti bile demirbaş görevi görmektedir. Eski zamanlarda paspas setlerinin yerine sadece tek bir paspas varken günümüzde herşeyi ile bir bütünlük yaratılması amacı ile setler daha çok tercih edilmektedir.

pembe-banyo-aksesuarlari.jpg

Banyonuzun mimarisini değiştirmeniz her zaman mümkün olmayabilir. Ancak banyonuzda değişiklik yaratmak istiyorsanız ve bu değişime çok fazla da bütçe ayırmak istemiyorsanız ucuz banyo setleri tam da size göre olacaktır.

Banyo-Aksesuarlari.jpg

Banyolarda setleri tercih ederken, dikkat edeceğiniz ayrıntılardan biri banyonuzda kullandığınız aksesuarlar, raflar, dolaplar vb. arasında sürekli bir bütünlük olmasıdır.

Banyo-Aksesuarlari.jpg

Bir diğer yenilikçi fikir önerisi de kullanışlı ve tamamlayıcı bir öğe olan dolaplardır. Banyonuzun büyüklüğü ve kullanım amacınıza uygun olacak dolapları tercih etmeniz gerekmektedir.

banyo-aksesuar-modelleri-2017.jpg

Son dönemlerde popüler olan banyo rafları da tercih edilen öğeler arasındadır.

banyo-raflari-2017.jpg

Özellikle de bambu ya da ahşap olan raflara talep gitgide artmaktadır. Banyonuzda yenilik rüzgarları estirirken, tabi ki de banyo klozet takımları unutulmamalıdır.

pembe-klozet-takimlari.jpg

Banyonuzda kullanacağınız klozet setleri için dikkat etmeniz gereken önemli br nokta, kullandığınız setin türü iken, bir diğer nokta da kaydırmazlık özelliğinin bulunup bulunmadığıdır.

noel-baba-klozet-seti.jpg

Son zamanlarda en çok tercih edilen klozet setleri arasında kaydırmaz özellikli olanları yer almaktadır. Uygun seçilmiş ve iyi konumlandırılmış bir klozet set ile banyonuz tamamen şekil değiştirecek ve bir oda halini alacaktır.

english-home-klozet-takimlari.jpg

Siz de banyo aksesuarlarınızı seçerken öncelikle ihtiyaç durumunu belirleyin. Yani kaydırmaz bir ürün mü tercih edeceksiniz yoksa, bu özellik sizin için belirleyici değil mi buna karar verin.

banyo-aksesuarlari-2017.jpg

Ardından aksesuarlar arasındaki ahengi de yakaladınız mı tamamdır.

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Önerileri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.