Banyo Dekorasyon

BANYONUZDA BULUNMASI GEREKEN ŞIK AKSESUARLAR

Pinterest LinkedIn Tumblr

Banyolar, evlerimizin en titizlik ve özen gerektiren alanlarıdır. Ortak kullanım alanları olduğu için sürekli olarak temiz ve düzenli tutulması gerekmektedir. Banyolarınızın temizliğini aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Banyo aksesuarları sayesinde temizliğiniz dikkat çeker, hem de banyonuzunu şıklığını gözler önüne sermiş olursunuz.

sik-banyo-aksesuarlari.jpg

Banyolarda tercih edilen aksesuarlar arasında en çok dikkat çekenleri ve tercih edilenleri arasında banyo duvar süsleri yer almaktadır. Banyo duvar süsleri tamamiyle sizin dekorasyon zevkinizi gösterecek türden olmalı ve banyonuz ile bir bütünlük yansıtmalıdır.

koyu-renk-banyo-dekorasyonu.jpg

Banyolarda son dönemlerde kullanılan 3 boyut fayanslar da son zamanların gözde dekarasyon tercihleri arasındaki yerini almaktadır. Banyonuzda bir derinlik ortamı yaratan 3 botuylu fayanslar ile banyonuz olduğundan daha geniş ve daha kullanışlı görünmektedir.

Banyo-Dekorasyon-Fikirleri-38.jpg

Hemen hemen herkesin banyosunda bulunan havluluk, peçetelik, sabunluk vb. ürünleri de tamamen sizin zevkinizi ve banyonuzu yansıtacaktır. Bü yüzdendir ki;

mavi-banyo-aksesuarlari.jpg

Banyo aksesuarları havluluk, peçetelik, sabunluk vb. modelleri de banyonuzda kullanmış olduğunuz diğer dekorasyon ürünlerini tamamlayıcı nitelikte olmalıdır. Aynı zamanda banyonuzda kullandığınız diğer dekorasyon ürünleri ile aynı skalada yer almalı, yani banyonuzun rengini, zavkini oluşturmalıdır.

modern-banyo-dekorasyonu.jpg

Banyo aksesuarları tercih edilirken, ortamı boğmayacak renkte ürünlerin tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Aynı zamanda da kullanılan ürünler banyoda bulunan kullanım alanınızı daraltmayacak büyüklükte tercih edilmelidir.

sade-banyo-dekorasyonu.jpg

Böylelikle hem ortamınız ferahlayacak, hem de banyoya giren kişinin içi açılacaktır. Şık bir şekilde dekore edilmiş bir banyoda yapmış olduğunuz temizlik de kendini gösterecektir.

degisik-banyo-dekorasyonlari.jpg

Siz de, nasıl ki oturma grubu ile salon takımınız arasında uyum arıyorsanız ve bütünleyici ürünler tercih ediyorsanız, banyonuzda da tamamlayıcı ürünler tercih ederseniz banyonuzun da bir uyum, bir aheng yakalamasını sağlamalısınız. Sonuçta tercihleriniz ne şekilde olursa olsun, sizleri ve sizlerin zevkini yansıtacak türden olsun.

banyo-dekorasonu-sade.jpg

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyon Önerileri 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.