Aksesuar

Bahçe Şemsiye Modelleri ile Yaz Tatilinin Keyfini Çıkarın

Pinterest LinkedIn Tumblr

Balkonlarımız önceden fazla eşyaları attığımız bir yer olarak görülse de artık dekorasyon yapabileceğimiz yeni bir alan haline geldi. Balkonlar için çok fazla güzel fikirler üretildi.

bahçe şemsiye modelleri

Balkonunuz küçük de olsa büyük de olsa dekorasyonunu buna göre yapabiliyorsunuz artık. Nasıl olduğu önemli değil yani. Mesela balkonunuzu canlı çiçeklerle doldurabilirsiniz. Kullanacağınız saksıların güneşe dayanıklı olmasına dikkat edin.

bahçe şemsiyesi

Ahşap saksıları tercih ederseniz iç kısmının suya dayanıklı bir malzemeden olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü bitkinize su verdikçe saksınızın iç kısmı çürüyebilir ve bitkinizi de çürütebilir. Balkonunuzda sarmaşıklara da yer vermelisiniz.

yeşil bahçe şemsiyesi

Böylece hem dekoratif bir görünüm elde edersiniz hem de gölgelik gibi sarmaşıklarınızı kullanabilirsiniz.

bahçe şemsiye modelleri

İçindekiler

Balkona da Bahçeye de Şemsiye

Balkonlarınızda güneşten korunmak için bahçe şemsiyeleri kullanabilirsiniz. Ama artık öyle güzel şemsiye modelleri mevcut ki sadece güneşten korunmak için değil bahçenize veya balkonunuza dekoratif bir görünüm kazandırmak için de bahçe şemsiyelerinden kullanabilirsiniz. İsterseniz sabitleyebilirsiniz isterseniz de taşınabilir modellerden tercih edebilirsiniz.

bahçe dekorasyon, şemsiye modelleri

Son zamanlarda dış mekan şemsiye modelleri hem bahçesi olanlar için hem de balkonlar için çeşitlenmiş durumda. Eğer bahçenizde havuzunuz varsa ve şezlong kullanıyorsanız, şemsiyeli şezlongları tercih edebilirsiniz.

plaj şemsiye modelleri

Masa veya oturacağınız kısmı koruyacak geniş çapta şemsiyeler de mevcut. Rüzgara karşı dayanabilecek sağlamlıkta olmaları, koruyucu özelliklerinin küçük şemsiyelere göre daha fazla olması tercih edilebilirliklerini arttırmaktadır bu tarz şemsiyelerin…

mini slayt şemsiye, şemsiye modelleri

Salıncaksız Olmaz

İnsanlar kaç yaşında olursa olsun salıncağı sever. Bahçenizde veya balkonunuzda daha fazla vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka bir salıncak kurmalısınız. T

salıncak şemsiye, şemsiyeli salıncak modeli

Tek kişilik veya çok kişilik olsun salıncak bahçenize ya da balkonunuza farklı bir hava katabilir.

salıncak şemsiye, şemsiyeli salıncak modeli

Üstelik salıncak şemsiyeleri, salıncakları daha da vazgeçilmez kılmıştır.

salıncak şemsiye, şemsiyeli salıncak modeli

Yani hava sıcak veya yağmurlu demeden şemsiyeli salıncağınıza geçip kitap okuyabilir, uyuyabilir veya kahvenizi içebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evdeki Şişelerden Aydınlatma Yapın başlıklı makalemizde Cam şişeden lamba yapımı, pet şişeden gece lambası yapımı ve plastik şişeden avize yapımı. hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yorum

Bir Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.