Faydalı Bilgiler

Aradığınız Tüm Koltuk Takımı Çeşitleri Burada

Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkes kendi evinin hayalini kurar. Zihninde tek tek yerleştirir tüm eşyaları. Perdesi, halısı, koltuğu, aynası, yatağı ve hatta bardağına kadar her şeyi yerli yerine koyar. Bu hayalinizi mümkün kılacak eşyaların başında ise koltuk takımları yer alıyor. Evinizde istediğiniz atmosferi yaratmak için koltuk takımı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Modern, klasik, özgür, gelenekçi, farklı ve bütçe dostu stil seçenekleri ile her beğeniye uygun bir koltuk takımı modeli bulabilirsiniz.

Sizin Hayalinizdeki Koltuk Takımı Hangisi?

Evin en çok vakit geçirilen yeri oturma odalarıdır. Salonlar da ise daha çok misafir ağırlamayı tercih ederiz. Oturma odalarında rahatlık daha ön plana çıkar. Eve geldiğinizde günün yorgunluğunu rahat ve kaliteli koltuk takımınızla çıkarabilirsiniz. Salonlarınız da ise şıklık daha ön plandadır ve zevkinizi tüm yakın çevrenize göstermek istersiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünü almadan önce tüm koltuk takımı çeşitlerine yakından bakmak ister misiniz?

Modern Koltuk Takımları: Dinamit desenlerle evinize hem modern hem de şık bir dokunuş getirecek olan bu seride bulunan üçlü ve ikili parçalardan oluşan oturma takımlarını inceleyebilirsiniz. Salonunuz için aradığınız şık ve farklı kombinasyonlara sahip takımlardan rahat edebileceğiniz sade takımlara kadar tüm beklentinizi karşılayacak ürünler var.  

Ekonomik Koltuk Takımları: Evinizde en çok zaman geçirdiğiniz alanları dekore ederken rahat, sade ve bütçe dostu ürünler ararsınız. Temizlemesi kolay ve uzun yıllar kalitesiyle sizi ve ailenizi rahat ettirecek ürünlerden seçerken hem ekonomik hem de konforunuzdan ödün vermeden bir koltuk takımı satın alabilirsiniz. Odanızın alanına göre tekli ve ikili, ikili ve üçlü, tekli ve üçlü gibi kombinasyonları oluşturabilirsiniz.

Chester Koltuk Takımları: Kapitone detayların ve ahşap ayakların birleştiği koltuk takımlarından birini salonunuz da görmek istemez misiniz? Klasik ve modern dokunuşların karakteristik bir duruş oluşturduğu koltuk takımı modelleri arasında düz ve karışık desenli birçok kumaş seçeneği karşınıza çıkıyor. Açıktan koyuya doğru birçok renk seçeneği olan takımlar arasından salonunuzun boyutuna ve ışık alma şekline göre bir model belirleyebilirsiniz.

Country Koltuk Takımları: Pastel renklerin hüküm sürdüğü country tarzı koltuk takımlarında çiçekli ve pütükareli kumaşlarla farklılaşan köy tarzı doğal mobilyalar var. Evinde farklı bir atmosfer yaratmak isteyen kişilerin genellikle tercih ettiği bu takımlar ayrıca yüksek konfor hizmeti de sunuyor. Size ve yaşam alanıza uygun olan en güzel modeli seçerek hayatınızı güzelleştirin.

Koltuk Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hayaller ve hayatlar dünyasında her zaman hayaller daha güzel olmaz… Bazen hayatlar hayallerden daha güzel olur. Özellikle hayal ettiğiniz evinizin dekorasyonu ise bunu doğru eşya seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Evinizin konforunda vakit geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz koltuk takımını seçerken dikkat etmeniz gereken püf noktalarını sizin için derledik.

Koltuk takımları finansal olarak iyi bir yatırım noktası olduğu için uzun yıllar kumaşı yıpranmadan kullanmak isteriz. Bu sebeple aldığınız eşyanın kumaş kalitesine dikkat edin. En çok kararsız kaldığımız başka bir konu ise kaç kişilik koltuk takımı alacağımızdır. Genelde evdeki kişi sayısına göre eşya seçilse de evinizin alanına göre koltuk takımı seçmeniz daha doğru olacaktır. Eşyalar yaşam alanınızda az ya da çok durmamalıdır. Bu denge olmadığında en beğenerek aldığınız koltuk bile iyi durmayacaktır. Tüm bunların dışında eşyanın rengi ve deseni de önemlidir. Oturma odalarında kir ve leke göstermesin diye koyu renklere yönelmek istesek de yine bu durumu odanızın ışık ve boyut durumuna göre karar vermeniz önemli. Koyu renklerin alanı daha küçük ve karanlık göstereceğini unutmayın!

Yukarıda bahsedilen seçeneklerin hepsini tek bir koltuk takımın da bulabilirsiniz. Aldığınız ürünün kumaşı, yastıkları, iskeleti ve kullanılan tüm aracı malzemelerin kalitesi fiyatları yukarı çekse de kısa sürede eskiyecek bir ürün almaktan daha ekonomiktir. Engince Mobilya’nın sunduğu kaliteli koltuk takımı çeşitlerinden birini evinizin dekorasyonunu tamamlamak için hızlıca satın alabilirsiniz. Uzun yıllar ilk günkü kalitesiyle kullanabileceğiniz bu ürünlerden birine sahip olmak için acele edin!

Bir önceki yazımız olan Evinizdeki Eski Eşyaları Yeniden Değerlendirme Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma Kapalı